*

Sąsiad

Odp: wprowadzilismy się i co?
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 21, 2012, 14:08:17 »
Nic wam nie brakuje??
Wykończenie elewacji już chyba dawno można uznać za zakończone. W zał. foto można zobaczyć jak deweloper obiecuje i reklamuje (lewa część foto) oraz co z tego wyszło i jak wygląda (prawa część).
Niby diabeł tkwi w szczegółach ale budynek o niebo lepiej by wyglądał gdyby obiekt handlowy na zewnątrz wykończyli jak przedstawiają (domyślam się, że drewnem)

*

its me

• 297
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 22, 2012, 13:11:07 »
gdzie ta ładna trawka, krzaczki, ławki i w ogóle ?  :D ;D
Troche szczegółów zostało pominiętych nie ma co.
Poza tym wygląda tak jakby po prawej od wjazdu nie było garaży tylko parking  :D
Pamiętaj , że terroryzować możesz swoich starych.

*

Sąsiad

« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 01, 2012, 16:34:38 »
Dostaliście klucze do śmietnika? (w skrzynce pocztowej)
Mnie to jednocześnie cieszy i niepokoi, bo wreszcie (z całym szacunkiem) żadna menda nie będzie napier..ać wyrzucanymi puszkami z samego rana kiedy człowiek chce pospać przy otwartym oknie (dot. lata) oraz wiem, że tuptusie sabotują te udogodnienia zapychając zamki.

« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 10, 2012, 01:37:13 »
witam.orientuje się ktos ile moze mnie kosztować wyszpachlowanie,malowanie scian,sufitow mieszkania ktore ma 50 mkw?ile was mniej wiecej kosztowaly takie uslugi?dziekuje

« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 12, 2012, 09:23:52 »
Za szpachlowanie ja płaciłem koło 10 zł za metr a malowałem sam ale z tego co wiem to biorą jakieś 6-7 zł za metr.

*

Sąsiad

« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 31, 2013, 15:52:08 »
Nie wiem czy coś przegapiłem ale nie kojarzę by od momentu kiedy zostaliśmy przejęci przez pierwszego (Remondis) i drugiego zarządcę nie było rozliczenia za ogrzewanie.
Coś ktoś wie? Przede wszystkim jak to załatwiono z Remondisem i kiedy będą rozliczenia z obecnym zarządcą?
14-02-2013 Sprawa nie aktualna, dostałem już rozliczenia.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2013, 19:46:19 wysłana przez Sąsiad »